top of page

SEMIFINÁLE TOP IMAGE LOOK 2019

September 26, 2019

Registrace týmu prodloužena do 20.8., neváhej a přihlas svůj tým do této jedinečné soutěže, jehož finále bude probíhat v rámci veletrhu @interbeautyprague 27.9.2019 

CASTING FA FASHIONABLE X TOP IMAGE LOOK

October 03, 2017

Chceš se stát modelkou ? Vyzkoušet si kariéru v záři reflektorů za rytmu dynamické hudby ? 
Neváhej a přijď vyzkoušet své šance na Casting agentury FA FASHIONABLE (www.fafashionable.com) !

Hledáme nové tváře (NEW FACES WANTED) do naší stáje !
Rovněž můžete získat jedinečnou šanci a zúčastnit se v rámci prezentace prestižní soutěže TOP IMAGE LOOK v Praze na mezinárodním veletrhu Interbeauty Prague 2017 AUTUMN/WINTER !

Jediná týmová soutěž, ve které musíte ukázat, co ve Vás opravdu je !
To a mnohem více je jedinečná soutěž TOP IMAGE LOOK jejíž finále se uskuteční již tento podzim v rámci pražského veletrhu Interbeauty Prague 2017 (20.-21.10.)
www.topimagelook.cz 

Více informací již brzy na této události. 
____________________________________________________________________
Více informací o soutěži na: 
www.topimagelook.cz

Více informací o agentuře FA FASHIONABLE na: 
www.fafashionable.com

GLAMOUR FASHION SHOW

August 10, 2017

Pro spuštění videa stačí kliknout na fotografii. 

Krásné dívky, luxusní prádlo a dynamická muzika. Takto lze stručně popsat módní přehlídku z produkce naší agentury FA FASHIONABLE , která vznikla ve spolupráci s Rascals Agency - umělecká a produkční agentura v rámci erotického plesu v Michálkovicích.
Při finálním defilé se žhavá atmosféra na parketu dala doslova krájet a diváci naše modelky obdařili dlouhým a bujarým potleskem. 

Nové tváře pro Canis Safety a.s.

August 02, 2017

U vody nebo na poli - zábava může být všude aneb příjemné focení kampaně pro našeho klienta Canis Safety a.s.

Tereza Pallová X FA FASHIONABLE

July 11, 2017

Backstage video z focení fashion-editoriálu s talentovanou fotografkou Terezou Pallovou. Spojení chátrajícího skleníku a překrásné modelky Nikol Němečkové umožnilo vytvořit nevšední projekt poukazující na kontrast mezi dokonalou harmonií mladé ženy a chátrající budovy neúprosně podléhající času a rozkladu. 

Pro spuštění videa stačí kliknout na fotografii. 

Naše tváře pro Hanáckou vodku

May 16, 2017

Naše krásné modelky a modelové, dnes na focení pro Hanáckou vodku.

BEHIND THE SCENE

June 11, 2017

 

Královna Ocel - Pohádková módní přehlídka

May 03, 2017

Jasněnka, Malá mořská víla, Popelka, Princezna se zlatou hvězdou, Šíleně smutná princezna a Večernice. Originální dobové kostýmy nejkrásnějších českých princezen dnes již kultovních pohádek na módní přehlídce v rámci slavnostního večera Královna ocel v Třinecké Werk Aréně. Ledová projekce, světelná show a malebný tón zpěvačky Elis jako Elsy z oblíbené pohádky FROZEN v šatech od návrhářky Jitky Stauder. Takové bylo naše společné vystoupení. 

CANIS a Rainbow Run 2017

May 19, 2017

Festival barev, pohybu, hudby, radosti, přátelství, rodiny, selfíček. Tvůj nejbarevnější den v roce – Přesně to je Spokey Rainbow RUN – Model ze stáje agentury FA FASHIONABLE Tomáš S. v propagačních materiálech partnera akce společnosti CANIS. Přidej se k nám na pět kilometrů dlouhý běh skrze Dolní Oblast Vítkovic již v sobotu 20.05.2017. Čeká tě spousta zábavy, skvělá parta lidí a bohatý kulturní program v čele s kapelou NEBE. 

VINDY KREJČÍ X FA FASHIONABLE

February 16, 2017

Ramena dozadu, bradu trochu níže, pravou paži více v bok a tak dále a tak dále. Typologie postavy člověka je velice bohatá a specifická. Existuje však pár osvědčených tipů a rad které Vám mohou práci před objektivem fotoaparátu značně usnadnit. Modelka Vindy Krejčí společně s fotografem Ctiradem Sárou vytvořili exkluzivní sérii fotografií, která má sloužit jako jakási pomocná berlička pro začátečníky.

#weloveff

February 13, 2017

Oficiální # naší agentury pod kterým naleznete na sociálních sítích nejrůznější fotografie mnoha členů naší agentury, kteří svým vlastním způsobem zachytili zákulisí, přípravy a průběh akcí FA FASHIONABLE. 

Fotografický workshop - Forum Nová Karolina

April 13, 2017

Již po několikáté vzdělávací instituce MOJE-FOTOŠKOLA.CZ pořádala fotografický workshop ve spolupráci s děvčaty a stylisty z naší stáje. Tentokrát lektoři zvolili různorodé lokace v prostorách nákupního centra Forum Nová Karolina v samotném srdci Ostravy. Účastníci workshopu tak mohli pracovat s širokou škálou rozmanitých způsobů fotografování. 

Model Matěj Q. pro e-shop Divoký býk

March 19, 2017

Tváří lookbooku nejnovější kolekce butiku Divoký býk se na naše doporučení stal model Matěj Q. Jeho ostře řezané rysy a statná muskulatura perfektně kolaborovala s vizuálem značky a trendy životním stylem, který představuje. 

FA FASHIONABLE jako partner Miss Renety 2017

April 17, 2017

Mezinárodní soutěž krásy studentek středních škol se již po pětadvacáté konala ve spolupráci Střední školy Havířov Prostřední Suchá a klubu přátel škol společně s Městským kulturním střediskem Havířov. Stále se rozvíjející a inovativní soutěž krásy byla vždy skvělým startovním můstkem pro mnohé úspěšné tváře modelingu. Gratulujeme Všem vítězkám a jsme velmi pyšní na naší Dianu Š. která si vybojovala titul I. Vicemiss Reneta 2017. Letošním tématem byl ,,Pohled do zrcadla“ a mezi známé osobnosti letošního ročníku patří Láďa Kerndl s dcerou Terezou, Vláďa Hron, Jan Čenský a taneční duo Hybrids Crew.

Bewooden Spring/Summer 2017

March 24, 2017

Již několikaletá spolupráce mezi společností Bewooden a stylistou Luďkem Šmehlíkem prezentuje své výsledky v nové kampani Bewooden SPRING/SUMMER 2017. Opět zde máme ukázku nejnovějších výrobků, které nesou osobité prvky značky, jako jsou přírodní materiály se zaměřením na dřevo a kůži společně s precizním zpracováním a líbeznou ideologií společnosti. Dámy se mohou těšit na překrásná psaníčka a pány potěší praktické a stylové šle, které by neměly chybět v žádném šatníku. 

New Look FA FASHIONABLE

February 02, 2017

Když už tak pořádně – Agentura FA FASHIONABLE prošla velkou evolucí, kdy nezůstal kámen na kameni. Od nového loga, promo materiálů, vizuálu, webových stránek a prezentace firmy přes nové tváře, partnery a spolupracovníky. Naše společnost přichází na trh se zcela novou tváří a my pevně věříme, že se Vám tyto změny budou jen a jen líbit. Přece jen Váš názor a spokojenost našich klientů patří mezi základní pilíře společnosti. 

Bewooden pro nejmenší

November 21, 2016

Byla jen otázka času kdy společnost Bewooden osloví svými výrobky i trh pro ty nejmenší – a tak vznikla nová kolekce originálních a roztomilých dřevěných motýlků pro malé gentlemany a stylaře. Jak tvrdí sama společnost: ,,Protože děti mají spoustu snů, ale ze všeho nejvíc si přejí být jako táta!`` 

FA FASHIONABLE & Sportovec roku

February 21, 2017

Překrásné hostesky ve stejnokroji pod drobnohledem našich stylistů hrdě a s úsměvem na rtech předávaly ocenění těm nejlepším z nejlepších. Řeč je o slavnostním galavečeru 15. ročníku ankety Sportovec roku 2016, která se konala pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje Ivo Vondráka ve spolupráci Moravskoslezského kraje, všesportovního kolegia Moravskoslezského kraje a také organizace České unie sportu. A FA FASHIONABLE u toho nesmělo chybět.

FA FASHIONABLE X KAREL FRYDRYCH

February 17, 2017

Fotograf Karel Frydrych je znám svým specifickým stylem práce a nevšední úpravou fotografií. Při osobním setkání se členy naší agentury vznikl nápad na projekt prezentující nejnovější trendy undergroundové scény. Před objektivem fotoaparátu stála modelka Táňa D. s výraznými rysy a asijskými kořeny. Jako lokace perfektně posloužily surové a uměním nasáklé prostory kavárny Maryčka v Dolní oblasti Vítkovic Ostrava. Za vzájemných sympatií vznikl tento netradiční foto-editoriál a my již pomalu plánujeme další spolupráci.  

Kampaň wayfarer.cz

January 18, 2017

Hledáte originální fashion kousky do svého šatníku ? Nechte se inspirovat vítězkou prestižní soutěže krásy Miss FACE Nikolou Uhlířovou a modelem Lukášem T., kteří se stali novými tvářemi kampaně internetového e-shopu Wayfarer. Sympatický pár prezentoval nejnovější výrobky a značky, které jsou již dnes k dostání na www.wayfarer.cz

WORKSHOP FA FASHIONABLE

June 04, 2016

Dne 5. 6. si choreograf Luděk Šmehlík společně s modelkou Vindy Krejčí vzali na starost školení nových tváří agentury FA FASHIONABLE. Prvotním cílem bylo, aby si budoucí modelky a modelové osvojili základy chůze po mole, zdokonalili své pohyby a vyzkoušeli si složitější choreografie. Na programu jsme mohli najít také práci před objektivem, kdy účastníci vyzkoušeli sami pózovat na určité téma. Nechyběla ani jistá forma etikety a sebeprezentace, povídání o péči o vzhled a konzultace se stylistou. 

FA FASHIONABLE X PINARTO

October 19, 2016

Studio Pinarto zaměřující se na tvorbu atraktivního vizuálního obsahu v čele s fotografem a kameramanem Pavlo Bigošem vytvořili společně s modelkou Vindy K. sérii jedinečných fotografií spojujících čistotu beauty fotografie a aktuálního módního trendu pod taktovkou stylisty Luďka Šmehlíka. Jeden z vizuálů se také nakonec sám o sobě stal inspirací a směrem tématické přehlídky z produkce FA FASHIONABLE pro K-mode Rozmary show 2016.

K-mode 2016 - Pink Panther

December 13, 2016

K-MODE 2016 – Flóra a Fauna

 

Exkluzivní módní přehlídka PINK PANTHER

,,Jsem velmi rád, že naše přehlídka s názvem PINK PANTHER dosáhla tolika pozitivních ohlasů a kladné kritiky. Letošní K-mode show mě opravdu bavila a z výsledků naší společné práce a úsilí mám vážně nesmírnou radost. Jsem rovněž velmi vděčný za pozvání ze strany Střední školy, Havířov-Prostřední Suchá a za možnost se již po čtvrté účastnit tak rozmanité, veselé a skvěle organizované kulturní akce.“ komentuje módní přehlídku ředitel naší agentury Luděk Šmehlík. 

Vindy Krejčí X Tereza Pall

September 05, 2016

Exkluzivní focení s brněnskou fotografkou Terezou Pall proběhlo v prostorách modernizovaného ateliéru fotografa Lubomíra Buchty. Nejnovější kolekce ze studia španělské ZARY byla fenomenálním výkonem odprezentována modelkou Vindy K. Kožešiny, perly a vysoké podpatky se staly jednoznačným hitem podzimní sezóny. O precizní make-up se postarala Ester Tesaříková a nepoddajné lokny zkrotila vlasová stylistka Simona Buchtová.

Avion Shopping Park Ostrava - Fashion show Pull&Bear

September 01, 2016

V rámci akce Kroužkobraní, která se konala počátkem září, vytvořila modelingová a produkční agentura FA FASHIONABLE v OC Avion Shopping Park Ostrava módní přehlídku, kde stylista Luděk Šmehlík na svých modelkách představil nejnovější kolekce butiků HUMANIC a Pull&Bear. Report: Pavel Hrtoň

TOP IMAGE LOOK

October 06, 2016

Jedinečná týmová soutěž, která nemá na českém trhu obdoby spojuje práci vizážistky, vlasové stylistky a nail artistky v jeden perfektně sehraný tým. Účastníci této soutěže do poslední chvíle neznají zadání hlavního soutěžního tématu. Přesně tento koncept prověří jejich schopnost improvizace a soudržnosti. Letošním tématem byl Street Art, který umožnil soutěžícím popustit hranice svých fantazií a vytvořit neotřelý, hravý a barevný vizuál. Modelky společně s tématickým stylingem zajistil Luděk Šmehlík, který rovněž usedl mezi porotce po boku zakladatelky soutěže vizážistky a fotografky Michaely Bernatíkové. Podzimní finále se uskutečnilo v rámci mezinárodního veletrhu kosmetiky a krásy Interbeauty Prague 2016.  

Foto-editoriál Lukáš Dohnal

April 12, 2016

Kombinace drahých kovů, barvité vzory a perfektní střihy jsou jedny z mnoha rysů typických pro celosvětově vyhledávanou italskou módu. Slunečnou Sicílií inspirovaný foto-editoriál s modelkou Vindy K. a vyhledávaným pražským fotografem Lukášem Dohnalem byl pro svůj úspěch a netradiční vizuál rovněž publikován také v magazínu Linda. O make-up a hair style modelky pečovala vizážistka Iveta Duong - outfity pak sestavil stylista Luděk Šmehlík. 

Módní show WAYFARER FASHION

March 19, 2016

Pro někoho je pátek třináctého magický den plný nežádoucích náhod, pro jiného den nového začátku. Módní značka Wayfarer v tento den pokřtila nově otevřené prostory svého sídla v Havířově a troškařina nepřipadla v úvahu. Módní scény se chopil tým FA FASHIONABLE, který se pod vedením stylisty a choreografa Luďka Šmehlíka postaral o velkolepou módní show! A aby toho nebylo málo, večerem diváky provedli kluci z kapely Royal Servants, jejichž koncert nenechal nikoho dlouho sedět. Ani tím však program nekončil. Wayfarer znáte jako módní značku určenou pro teenagery. Specifická je především svou pestrostí a odvahou se odlišit. Kdo měl Wayfarer rád doposud, bude jej nyní mít ještě radši! V rámci opening party totiž představili své nové dodavatele a vy se tak máte na co těšit.

Fabric Fashion Night vol. 2

November 03, 2016

FABRIC FASHION NIGHT 2 - Jaro vystřídalo zimu a v Ostravském klubu FABRIC opět přišel čas na exkluzivní módní show Fabric Fashion Night! Spolupráce klubu Fabric a agentury fa fashionable si pro diváky připravila pestrou podívanou. Nesmělo chybět dynamické taneční vystoupení, vlasová show pro pány i dámy, bohatá tombola, DJ a to hlavní, módní přehlídky. Na castingu na Fabric Fashion Night bylo vybráno několik nových tváří, které diváci po celý večer mohli sledovat na mole. Jednou z nich byla Gabriela Gašpárová, která se stala tváří FFN vol.2. Modelky si do svých rukou vzala vizážistka Martina Köhler a kadeřnice Nela Pulková. O styling a scénu přehlídek se postaral stylista a choreograf, Luděk Šmehlík. Mimo aktuální kolekce světových butiků jako jsou ZARA a Lindex, byla k vidění také obuv butiku Deichmann a oblečení značky Wayfarer, která mimo jiné poskytla outfity pro čtyři urostlé modely, a moderátora Lukáše Ščurka a DJ Marthyho. Okořeněním večera byly přehlídky spodního prádla od předního českého distributora Luxusníprádlo.cz. Pohlazením pro oči a zlatým hřebem večera byla přehlídka svatebních šatů salónu Šaty pro Tebe a prezentace honosných křišťálových šperků značky Swarovski. Dát pánům rady, jak zkrotit své neposedné vousy přišel předat přímo na pódium Víťa Szlaur s pánským holičstvím Old Barber Town. Dámy si na své přišly s vlasovou show, která divačkám dala lekci v pletení originálních copů.

K-mode 2015 - Z pekla

December 14, 2015

K-mode PEKLO – Temná atmosféra, dva urostlí modelové a samotná vládkyně pekel. Takto lze stručně popsat exkluzivní tématickou módní přehlídku, jenž se uskutečnila v rámci každoročně pořádané K-mode rozmary show 2015. Dominantou přehlídky pak byly jednotlivé outfity poskládané z nejnovějších kolekcí zahraničních butiků sestaveny pod dohledem našeho dvorního stylisty a kreativního ředitele Luďka Šmehlíka. 

Workshop FA FASHIONABLE

March 14, 2016

Sedm vybraných dívek a jeden mladík, absolvovali workshop pod taktovkou choreografa a ředitele agentury fa fashionable Luďka Šmehlíka a modelky Vindy Krejčí. Za cíl si lektoři kladli připravit dívky a chlapce jak na práci na mole, tak před objektivem. Velká část workshopu byla věnována choreografii a chůzi, kurzisté tak měli možnost uplatit teorii v praxi a vyzkoušet si vzájemnou spolupráci s ostatními modelkami. Neméně důležitou částí byla lekce pózování. K dispozici bylo připraveno zrcadlo, díky kterému měli kurzisté možnost koordinovat své pohyby a pilovat výrazy. Na programu bylo také téma péče o zevnějšek, sebeprezentace, nebo konzultace se stylistou. "Z nových tváří jsme byli mile potěšeni, všichni projevili píli a nadšení. Už teď se těšíme na budoucí projekty, kde Vám nové dívky představíme," říká modelka Vindy Krejčí.

Módní přehlídka LINDEX

September 11, 2015

Společně s koncem léta přichází také škola a aktivity s ní spojené. Nákupní centrum Avion Shopping park Ostrava dne 5. - 6. 9. 2015 pořádalo víkendový maraton plný vystoupení a zábavy. Akce byla věnována především dětem, které zde měly možnost navštívit stánky zájmových kroužků. Jako zpestření programu se s přehlídkou nejnovějších módních trendů zapojila také agentura fa fashionable. O kreativní část se zasloužil stylista a ředitel agentury Luděk Šmehlík ve spolupráci s butiky Lindex a Claires. Modelky tak předvedly podzimní kolekce zmiňovaných butiků. "Jsme rádi, že jsme lidem mohli ukázat také něco nového a předvést jim show. Doufáme, že jsme inspirovali nejednu ženu, slečnu či dívku, aby se nebály nosit co se jim líbí," říká Luděk. 

Módní přehlídka Jack Daniel`s Burger Bar

September 13, 2016

Přehlídka Jack Daniels FIRE - Nového člena rodiny Jack Daniel’s FIRE pokřtily krásné modelky přímo v domácím prostředí Jack’s Burger Bar v centru Ostravy. Každá z dívek se chopila svého oblíbence z rodiny Jack Daniels’s a hosté tak měli možnost pokochat se unikátními křivkami lahví i modelek. Celý tým a organizaci zaštiťovala modelka Zuzana Potocká ve spolupráci se stylistou a choreografem Luďkem Šmehlíkem z naší agentury FA FASHIONABLE. Inspirací na léto byly představeny kolekce butiku Lindex a Reserved. Na diváky čekalo také milé překvapení. Dívky se prošly ve spodním prádle z posledních kolekcí světových značek, jenž zapůjčil internetový e-shop luxusnipradlo.cz, který byl rovněž partnerem akce.

Fabric fashion Night vol. 1

November 26, 2015

Výzvu oživit módní průmysl v Ostravě si na svá ramena vzal proslulý klub FABRIC ve spolupráci s modelingovou a produkční agenturou FA FASHIONABLE. Výsledkem byl jedinečný večer plný módních přehlídek, tanečních vystoupení a kadeřnických show s názvem FABRIC FASHION NIGHT. Ten svou premiéru oslavil 21. listopadu 2015 přímo v nově zrekonstruovaných prostorách klubu. Jako první na pódiu vystoupil DJ a moderátor večera, Lukáš Lowa Ščurek, který svým důvtipem navnadil už tak nedočkavé publikum. Po úvodu přišla na řadu první módní přehlídka. Tuto část měl na starost stylista a choreograf Luděk Šmehlík. Své outfity sestavil z nejnovějších kousků z butiků ZARA, BERHSKA a Stradivarius. Mezi butiky nechyběl ani oblíbený ostravský butik Yes, I am fashion nebo distributor spodního prádla Luxusníprádlo.cz. Šaty dělají člověka, ale co make up a vlasy? Jako hlavní vizážistka na FABRIC FASHION NIGHT líčila Lucie Konečná se svým salónem Visage for You. Specialistou přes vlasy bylo kadeřnické studio Harlekýn. Svou preciznost a zručnost předvedly kadeřnice přímo před zraky diváků během své vlasové show. Neposledním bodem na programu bylo taneční vystoupení. O tuto kategorii se podělily hned dvě skupiny. Velká rodina mladých tanečníku Roots Company a nerozlučná dvojka Patrik Ulman a David Pargač z umělecké skupiny Cirkus trochu jinak. 

Propagační materiály kapely EASY STEPS

July 06, 2014

Kapela EASY STEPS - Chlapci z kapely EasySteps si ke tvorbě svých nových propagačních materiálů přizvali také náš kreativní a produkční tým FA FASHIONABLE. Mnohé fotografie zachycují moderní design restaurace THE PUB, která sídlí nedaleko nákupního centra Forum Nová Karolina a kterou jsme zvolili jako vhodnou lokaci pro finální snímky. Za objektivem fotoaparátu stál fotograf Lukáš Kaboň, jehož práci můžete znát z našich předchozích projektů. O moderní outfity a vzhled členů kapely se postaral náš kreativní ředitel a stylista Luděk Šmehlík. Za celou produkci a administrativní přípravu pak vděčíme produkčnímu eF. Horvátovi.

Módní show YPSILON

September 17, 2015

Módní přehlídka Nový Jičín - V rámci pivních slavností města Nový Jičín se konala kadeřnická a módní show vlasového studia Ypsilon. O veškeré vlasové přípravy se postarala hlavní organizátorka programu a majitelka vlasového studia Ypsilon Pavlína Rendlová společně se svými děvčaty Petrou Tihelkovou a Lucii Jeličovou. Diváci tak měli možnost poznat nejnovější trendy v každodenních účesech a také se pokochat tématickou, stylovou extravagancí tanečního vystoupení ,,Chmelová extravagance''. Produkční a modelingová agentura FA FASHIONABLE se této akce účastnila jako partner v čele s našim ředitelem Luďkem Šmehlíkem. Pod jeho taktovkou vznikly další dynamické choreografie a jeho bystré oko dohlíželo na styling modelek nejen při samotných přehlídkách, ale také při focení v ateliéru. 

K-mode 2014 - Posedlost

October 14, 2014

K-mode Posedlost - Jedinečná akce organizovaná Střední školou Havířov Prostřední-Suchá plná módy, tance a hudby - to je K-Mode, které pobavilo na patnáct set diváků již po dvanácté. "V loňském roce jsme na tomto stylovém eventu předvedli dynamickou show Hněv bohů. Tento rok byl ve znamení hudby, a proto jsme se rozhodli zúčastněné muzikou posednout. Našich třináct modelů a modelek ztvárnilo během necelých šesti minut jak klasickou přehlídku svatebních šatů, tak nejnovější kolekci konfekce ze světového butiku," uvádí Luděk Šmehlík, ředitel a stylista. Během celé akce diváci shlédli také kolekce Tamary Miřacké, Ireny Jankové, Víta Přečka či účesovou tvorbu Šárky Beke. "Jsem rád, že jsem se této tvůrčí energie mohl zúčastnit jako nezávislý poradce Luďka Šmehlíka. Podařilo se nám během pár minut diváky dojmout pomalou, klidnou a půvabnou částí, a následně je pobavit, roztleskat a možná i lehce pobouřit části Posednutí," komentuje bývalý manager produkce eF. Horvát. 

Please reload

bottom of page